Wyniki 2010
(Materiał pozyskany w całości od Tomasza Baranowskiego)
SPORTOWE WSPÓŁZAWODNICTWO KÓŁ OKRĘGU SIERADZ ZA ROK 2010
MIEJSCE | KOŁO PZW | SUMA MIEJSC | SUMA PUNKTÓW |
---|
1 | KLEŃ | 18 | 25105 |
2 | BOLEŃ | 32 | 18765 |
3 | PSTRĄG SIERADZ | 51 | 14590 |
4 | SUM | 59 | 12065 |
5 | ŁASK -GRABIA | 78 | 8575 |
6 | KOLEJARZ | 54 | 15375 |
7 | KOLUMNA | 69 | 8525 |
8 | Z/W MIASTO | 25 | 15870 |
9 | ZAPOLICE | 62 | 6980 |
10 | SIRA SIERADZ | 10 | 17205 |
11 | SZCZUPAK-WIELUŃ | 36 | 7825 |
12 | SANDACZ | 51 | 12650 |
13 | RUSIEC | 32 | 10190 |
14 | AMUR | 41 | 6945 |
15 | LOKATOR Z/W | 13 | 1770 |
16 | LUTOMIERSK | 30 | 3225 |
17 | PODDĘBICE | 44 | 960 |
18 | WIELUŃ-MIASTO | 2 | 3220 |
19 | WKS TOP SIERADZ | 4 | 2305 |
20 | WKS KĘPINA | 10 | 1385 |
21 | TRĘBACZEW | 16 | 1995 |
22 | WIDAWA | 31 | 230 |
Mistrzostwa Okręgu kat.Kadet
Nr | NAZWISKO IMIĘ | I TURA WAGA | MIEJSCE | II TURA WAGA | MIEJSCE | SUMA WAGI | SUMA MIEJSC | MIEJSCE OGÓLNE |
---|
1 | Glinkowska Monika | 1130 g | 2 | 1915 g | 1 | 3045 g | 3 | 1 |
---|
2 | Jakubowski Sławomir | 1315 g | 1 | 1490 g | 2 | 2805 g | 3 | 2 |
---|
3 | Lewicki Paweł | 670 g | 4 | 1180 g | 3 | 1850 g | 7 | 3 |
---|
4 | Jeska Bartosz | 425 g | 6 | 855 g | 4 | 1280 g | 10 | 4 |
---|
5 | Glinkowski Arnold | 715 g | 3 | 500 g | 8 | 1215 g | 11 | 5 |
---|
6 | Redkowski Wiktor | 540 g | 5 | 505 g | 7 | 1045 g | 12 | 6 |
---|
7 | Kantarek Hubert | 60 g | 9 | 765 g | 5 | 825 g | 14 | 7 |
---|
8 | Łasicki Kacper | 90 g | 8 | 565 g | 6 | 655 g | 14 | 8 |
---|
9 | Marciniak Jakub | 280 g | 7 | 395 g | 9 | 675 g | 16 | 9 |
---|
Mistrzostwa Okręgu kat.Młodzież
Nr | NAZWISKO IMIĘ | I TURA WAGA | MIEJSCE | II TURA WAGA | MIEJSCE | SUMA WAGI | SUMA MIEJSC | MIEJSCE OGÓLNE |
---|
1 | Majchrzak Wojciech | 2650 g | 1 | 2105 g | 1 | 4755 g | 2 | 1 |
---|
2 | Meler Mariusz | 1440 g | 3 | 1740 g | 3 | 3180 g | 6 | 2 |
---|
3 | Czarny Piotr | 1440 g | 3 | 1390 g | 4 | 2830 g | 7 | 3 |
---|
4 | Złociak Sylwester | 1120 g | 6 | 1940 g | 2 | 3060 g | 8 | 4 |
---|
5 | Opas Dariusz | 1470 g | 2 | 515 g | 6 | 1985 g | 8 | 5 |
---|
6 | Zbrożek Damian | 1110 g | 7 | 650 g | 5 | 1760 g | 12 | 6 |
---|
7 | Gwizdała Artur | 1240 g | 5 | 150 g | 7 | 1390 g | 12 | 7 |
---|
8 | Szremski Łukasz | 0 g | 12 | 0 g | 12 | 0 g | 24 | 11 |
---|
9 | Duszyński Bartłomiej | 0 g | 12 | 0 g | 12 | 0 g | 24 | 11 |
---|
Mistrzostwa Okręgu kat.Junior
Nr | NAZWISKO IMIĘ | I TURA WAGA | MIEJSCE | II TURA WAGA | MIEJSCE | SUMA WAGI | SUMA MIEJSC | MIEJSCE OGÓLNE |
---|
1 | Michalski Adam | 1255 g | 2 | 1665 g | 1 | 2920 g | 3 | 1 |
---|
2 | Zasina Filip | 1650 g | 1 | 1215 g | 5 | 2865 g | 6 | 2 |
---|
3 | Wulkiewicz Mateusz | 760 g | 6 | 1445 g | 2 | 2205 g | 8 | 3 |
---|
4 | Matuszewski Patryk | 920 g | 4 | 1120 g | 6 | 2040 g | 10 | 4 |
---|
5 | Klat Rafał | 920 g | 4 | 1025 g | 7 | 1945 g | 11 | 5 |
---|
6 | Frądczak Radosław | 960 g | 3 | 770 g | 8 | 1730 g | 11 | 6 |
---|
7 | Smoliński Krystian | 695 g | 8 | 1365 g | 4 | 2060 g | 12 | 7 |
---|
8 | Stępiński Mateusz | 680 g | 10 | 1415 g | 3 | 2090 g | 13 | 8 |
---|
9 | Kanty Artur | 685 g | 9 | 715 g | 9 | 1400 g | 18 | 9 |
---|
10 | Marciniak Łukasz | 710 g | 7 | 640 g | 11 | 1350 g | 18 | 10 |
---|
11 | Kasprzak Damian | 580 g | 11 | 645 g | 10 | 1225 g | 21 | 11 |
---|
12 | Czupryniak Kamil | 355 g | 12 | 635 g | 12 | 990 g | 24 | 12 |
---|
13 | Pich Adrianna | 190 g | 14 | 355 g | 13 | 545 g | 27 | 13 |
---|
14 | Góra Artur | 330 g | 13 | 160 g | 15 | 490 g | 28 | 14 |
---|
15 | Kochelski Konrad | 185 g | 15 | 275 g | 14 | 460 g | 29 | 15 |
---|
16 | Gardyńczyk Grzegorz | 80 g | 16 | 0 g | 17 | 80 g | 33 | 16 |
---|